Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Ponožky VoXX se stříbrem

Nejsou zde žádné produkty
Ponožky VoXX se stříbrem

České sportovní ponožky VoXX se stříbrem (nebo přesněji ponožky s ionty stříbra) jsou špičkové antibakteriální ponožk...

Více

Podkategorie

 • Ponožky se stříbrem - slabé

  Ponožky se stříbrem, neboli přesně vyjádřeno ponožky s ionty stříbra, ve slabém úpletu jsou vhodné buď na léto nebo pro sporty v těsných botách. Z těchto důvodů jsou prodyšné s výborným odvodem potu. Ten zbývající se rozkládá v ponožkách se stříbrem mnohem pomaleji neboť zmíněný vzácný kov má tu vynikající vlastnost, že narušuje buněčnou stěnu bakterií rozkládajících pot, a hubí je. A jako většina biologických rozkladů také rozklad potu v ponožkách doprovází nepříjemný zápach. Stříbro implementované v pletenině ponožek omezí výrazně jeho tvorbu.

 • Ponožky se stříbrem - silné

  Silné ponožky VoXX se stříbrem, tedy přesněji s ionty stříbra, které brzdí rozvoj bakterií a tím i rozklad potu, na němž se bakterie více než aktivně podílejí. Výsledkem je výrazné omezení zápachu. Ionty stříbra jsou implementovány do vnitřní struktury polypropylenového vlákna silproX. Stříbro je tak pevně vázáno v tkanině a jeho obsah v ponožce se nesníží ani praním.
  Silné ponožky VoXX se stříbrem, pro detailisty správně s ionty stříbra, jsou tak užitečným společníkem při všech sportovních nebo pracovních aktivitách v chladném počasí nebo prostředí. Zmíněný polypropylén má i bez iontů stříbra tu vlastnost, že výborně odvádí pot, je měkký na omak, takže se silné ponožky VoXX dobře nosí, jsou příjemné, a zajistí základní příjemný pocit, který od ponožek očekáváme - mít nohy v suchu a v teple. A navíc, když se zujeme a ulevíme si od bot jen v ponožkách se stříbrem, naše okolí to nepozná, zápach z ponožek se nekoná, 

 • Ponožky se stříbrem - zesílené chodidlo

  Ponožky VoXX se stříbrem, tedy přesněji s ionty stříbra, v provedení se zesíleným chodidlem Vám dobře poslouží při aktivitách zatěžujících chodidla. Ta jsou chráněna tlumicí vypolštářovanou vrstvou froté úpletu. Celé nohy pak ošetřují před šířícím se rozkladem potu ionty stříbra v těchto ponožkách, logicky zvaných ponožky se stříbrem. Stříbro má tu základní dobrou vlastnost, že rozrušuje buněčné stěny bakterií, a tím je zahubí. Pot se pak rozkládá mnohem pomaleji, stejně jako s tím související zápach.
  Vzhledem k tomu, že nano částice stříbra se smísí s granulátem polypropylénu ještě před jeho výrobní přeměnou v umělé vlákno, použité v dokonalé tkanině silprox, je stříbro v ponožkách pevně vázáno, nezmizí ani při praní. V ponožkách se stříbrem, pro hnidopichy s ionty stříbra, jsou Vaše nohy dokonale chráněné proti zápachu a plísním.

 • Dětské ponožky se stříbrem

  Dětské ponožky se stříbrem (správně technicky s ionty stříbra) nejčastěji v materiálu silproX chrání dětské nožky před rozmnožením bakterií rozkládajících pot a před šířením plísní. Stříbro rozrušuje buněčné stěny bakterií a tím je ničí. Nejčastěji používaný antibakteriální materiál silprox tvoří vlákna polypropylénu obsahující ionty stříbra ve své vnitřní struktuře, takže nemůže dojít k jejich odstranění během praní. Dětské ponožky se stříbrem, nebo také s ionty stříbra, také výborně odvádí pot díky vlastnostem polypropylénového vlákna, které je přitom hebké a vzdušné.