Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Funkční termoprádlo VoXX

Počet produktů: 17
Funkční termoprádlo VoXX

Funkční termoprádlo Voxx Vám věrně poslouží při Vašich sportovních aktivitách.
Patří běžky, lyže, kolo, běh, in-line b...

Více

Podkategorie

 • Dámské termoprádlo VoXX

  Funkční dámské prádlo VoXX, jinak také zvané termoprádlo výrazně zvyšuje Vaši spokojenost při sportovních aktivitách, kdy odpadá ten dříve známý nepříjemný pocit nalepeného zpoceného prádla na těle. Odvod potu z pokožky na vnější stranu termoprádla je jeho základní funkcí. O jeho další cestě pryč, a dále od povrchu těla až na vnější povrch těla pak rozhoduje počet funkčních vrstev prádla, jak je patrné z přiloženého obrázku.

   

 • Pánské termoprádlo VoXX

  Funkční pánské prádlo VoXX, jinak také zvané termoprádlo výrazně zvyšuje Vaši spokojenost při sportovních aktivitách, kdy odpadá ten dříve známý nepříjemný pocit nalepeného zpoceného prádla na těle. Odvod potu z pokožky na vnější stranu termoprádla je jeho základní funkcí. O jeho další cestě pryč, a dále od povrchu těla až na vnější povrch těla pak rozhoduje počet funkčních vrstev prádla, jak je patrné z přiloženého obrázku.  

 • Dětské termoprádlo VoXX

  Funkční dětské antibakteriální prádlo VoXX jinak také zvané termoprádlo výrazně zvyšuje komfort dětí při sportovních aktivitách, kdy odpadá ten dříve známý nepříjemný pocit nalepeného zpoceného prádla na těle. Odvod potu z pokožky na vnější stranu termoprádla je jeho základní funkcí. O jeho další cestě pryč, a dále od povrchu těla až na vnější povrch těla pak rozhoduje počet funkčních vrstev prádla, jak je patrné z přiloženého obrázku.