Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kompresní podkolenky

Počet produktů: 10
Kompresní podkolenky

Kompresní podkolenky poskytují dodatečnou podporu svalům lýtka při běhu, zlepšují krevní oběh, a tím vším také Váš sp...

Více

Podkategorie

  • Běžecké kompresní podkolenky

    Kompresní podkolenky poskytují dodatečnou podporu svalům lýtka otřásajícím se při běhu, snižují tvorbu otoků lýtek, a tím také Váš sportovní výkon a zdravotní kondici vůbec.
    Zkušení trenéři radí použivat kompresní podkolenky také a zejména po tréninku nebo po závodě, kdy sportovec odpočívá vsedě, doplňuje tekutiny, rozebírá dojmy z právě skončené aktivity a obzvlášť, když přitom pije pivo, které samo o sobě způsobuje otoky nohou i bez sportovní zátěže. Tady všude pomáhají kompresní podkolenky, když omezí otoky lýtek, a sníží tak jejich negativní následky na výkonnost. S běžeckými kompresnímy podklonkami urychlíte regeneraci po sportovní zátěži, a zároveň si zajistíte prevenci proti rozšíření potíží s krevním oběhem v dolních končetinách.

  • Zdravotní kompresní podkolenky

    Zdravotní kompresní podkolenky jsou významným pomocníkem při prevenci křečových žil a léčbě trombů jako kompenzace nefunkčních perforátorů v lýtku (to jsou žilní spojky podporující takzvanou žilní pumpu, které propojují povrchový a hloubkový systém žil). V případě, že jsou tyto perforátory defektní, to znamená, že jejich chlopně netěsní, propouštějí potom krev také obráceně než by měli, tedy z hlubokého do povrchového žilního systému. Tak se vytváří varixy, i když žilní stěna nemá žádné defekty. 
         Kompresní podkolenky používejte všude tam, kde jsou zatížená lýtka.  Při sportu, dlouhých cestách vsedě (v autě a zejména v letadle), sezení u počítače, dlouhém stání, a při dalších podobných aktivitách zatěžujících dolní končetiny, zejména lýtka, tam všude oceníte pomoc kompresních podkolenek.