Funkční termoprádlo Litex

Funkční termoprádlo Litex vede dobře pot, je prodyšné a chrání Vaše tělo před prochladnutím během sportovního výkonu.
Tradiční český výrobce sportovního oblečení Litex Litomyšl má ve svém vývojovém a výrobním programu také široký soritment funkčního termoprádla. Používá moderní materiály, které zaručí správnou funkci termoprádlo, tedy spolehlivý ...

Funkční termoprádlo Litex vede dobře pot, je prodyšné a chrání Vaše tělo před prochladnutím během sportovního výkonu.
Tradiční český výrobce sportovního oblečení Litex Litomyšl má ve svém vývojovém a výrobním programu také široký soritment funkčního termoprádla. Používá moderní materiály, které zaručí správnou funkci termoprádlo, tedy spolehlivý odvod potu a tepelnou izolaci, přitom jsou prodyšné a příjemné na omak, dobře se nosí.Většinou to bývá kombinace dvou materiálů COOLMAX ALL SEASON, který se stará o zajištění všech funkcí, a dáke ELASTAN LYCRA, ktrý zaručí dlouhodobou elastičnost a zvýší celkovou životnost funkčního termoprádla Litex. 

Zobrazit

Funkční termoprádlo Litex  Počet produktů: 19

Podkategorie

  • Funkční prádlo dámské...

    Funkční prádlo nebo také termoprádlo dámské od českého výrobce Litex pomáhá užít si sportovní aktivity v suchu a v teple. Navíc dámy oblečené do tohoto fumkčního prádla mohou bez váhání odložit kombinézu nebo bundu, protože nikdo nepozná. že jde o prádlo, naopak s potěšením upře svůj zrak na elegantní vzory a módní barvy, ve kterých je toto termoprádlo vyvedeno.

  • Funkční prádlo pánské...

    Funkční prádlo nebo také termoprádlo českého výrobce Litex Vám zajistí tepelnou pohodu v suchém oblečení i během fyzicky náročných sportovních výkonů. Je vyrobené z moderních materiálů té nejvyšší kvality, a ve svojí funkčnosti se rozhodně vyrovná i mnohem známějším značkám.

Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek