Ponožky se stříbrem - zesílené chodidlo

Ponožky VoXX se stříbrem, tedy přesněji s ionty stříbra, v provedení se zesíleným chodidlem Vám dobře poslouží při aktivitách zatěžujících chodidla. Ta jsou chráněna tlumicí vypolštářovanou vrstvou froté úpletu. Celé nohy pak ošetřují před šířícím se rozkladem potu ionty stříbra v těchto ponožkách, logicky zvaných ponožky se stříbrem. Stříbro má...

Ponožky VoXX se stříbrem, tedy přesněji s ionty stříbra, v provedení se zesíleným chodidlem Vám dobře poslouží při aktivitách zatěžujících chodidla. Ta jsou chráněna tlumicí vypolštářovanou vrstvou froté úpletu. Celé nohy pak ošetřují před šířícím se rozkladem potu ionty stříbra v těchto ponožkách, logicky zvaných ponožky se stříbrem. Stříbro má tu základní dobrou vlastnost, že rozrušuje buněčné stěny bakterií, a tím je zahubí. Pot se pak rozkládá mnohem pomaleji, stejně jako s tím související zápach.
Vzhledem k tomu, že nano částice stříbra se smísí s granulátem polypropylénu ještě před jeho výrobní přeměnou v umělé vlákno, použité v dokonalé tkanině silprox, je stříbro v ponožkách pevně vázáno, nezmizí ani při praní. V ponožkách se stříbrem, pro hnidopichy s ionty stříbra, jsou Vaše nohy dokonale chráněné proti zápachu a plísním.

Jak funguje aktivní stříbro v boji proti bakteriím

Zobrazit

Ponožky se stříbrem - zesílené chodidlo  Počet produktů: 21

Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek

Katalog

Slevy

Štítky