Spací ponožky Boma

Spací ponožky patří sice na první pohled logicky do postele, ale výborně se hodí i na doma, zvlášť když "táhne od nohou". Jak v posteli, tak v pokoji oceníte, jak jsou spací ponožky teplé, hebké a měkké. Výborně drží na nohou, takže Vám ve spaní nesklouznou, a přitom vůbec nešktrí. Vydrží Vás doprovázet sladkými sny, pěkně v teploučku, po celou ...

Spací ponožky patří sice na první pohled logicky do postele, ale výborně se hodí i na doma, zvlášť když "táhne od nohou". Jak v posteli, tak v pokoji oceníte, jak jsou spací ponožky teplé, hebké a měkké. Výborně drží na nohou, takže Vám ve spaní nesklouznou, a přitom vůbec nešktrí. Vydrží Vás doprovázet sladkými sny, pěkně v teploučku, po celou nac až do probuzení. Ráno vstanete odpočatí, a se zahřátýma nohama z našich spacích ponožek vklouzente rxchleji do nového dne.
Teplé spací ponožky pomáhají rychleji usnout. Pokud nemůžete po ulehnutí dlouho "zabrat", pak Vám pomohou naše spací ponožky. Doktor Daniel Amen, specialista na mozkové poruchy, a spoluautor knihy "The Brain Warrior's Way", vysvětlti, že vědecké studie potvrdili spojitost s prohřátými končetinami a rychlejším nástupem spánku. Teplé ruce a nohy zajisté blahodárnou dilataci (zde rozšíření) cév, což je signál pro mozek k nastavení útlumu a spánku. Doporučuje proto jít do postele v teplých spacích ponožkách, a dokonce i ve slabých rukavicích.

Zobrazit

Spací ponožky Boma  Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek