Vážení zákazníci,

Vzhledem k celofiremní dovolené v období 18.7. - 4.8.2024,

můžeme objednávky, které dorazí v tomto období expedovat nejdříve 5.8.2024.

Děkujeme za pochopení mimořádné situace.

Zavřít
Dětské sportovní ponožky VoXX

Dětské sportovní ponožky VoXX pomohou mladým sportovním nadějím k vyšším výkonům ponechávaje jejich nožky v suchu a v teple. Vysoká kvalita českých sportovních ponožek VoXX je prověřena již dospělými amatérskými i profesionálními sportovci. Několik modelů ponožek VoXX se vyrábí jak ve velikostech pro dospělé, tak i pro děti. Sportovně založená d...

Dětské sportovní ponožky VoXX pomohou mladým sportovním nadějím k vyšším výkonům ponechávaje jejich nožky v suchu a v teple. Vysoká kvalita českých sportovních ponožek VoXX je prověřena již dospělými amatérskými i profesionálními sportovci. Několik modelů ponožek VoXX se vyrábí jak ve velikostech pro dospělé, tak i pro děti. Sportovně založená dcerka čí synek mohou mít stejně kvalitní dětské sportovní ponožky jako jejich rodiče, a souznět jako jeden rodinný VoXX ponožky tým.

Zobrazit

Dětské sportovní ponožky VoXX  Počet produktů: 43

Podkategorie

 • Dětské ponožky VoXX slabé

  Dětské ponožky VoXX slabé jsou, jak již sám název kategorie napovídá určeny na letní vekovní sportovní aktivity nebo do hal po celý rok. Český výrobce VoXX nerozlišuje, co se týká vysoké kvality materiálů a zpracování, mezi dospělými a dětmi. Malí a mladí sportovci se cití v dětských ponožkách VoXX stejně dobře a komfortně jako jejich starší vzory a modly, kteří si výrobky VoXX oblíbili.
  Ve slabých dětských ponožkách VoXX mají zaručen výborný odvod potu, jejich pokožky dobře dýchá, často jou opatřeny pružnou bandáží přes nárt, aby se neshrnovaly v botě. Vyberte si z nabídky atraktivních vzorů a barev. Výrobce VoXXmyslel jak na dívky, tak i na chlapce a připravil pro ně opravdu cool design. 

 • Dětské ponožky VoXX...

  Dětské ponožky VoXX se zesíleným chodidlem jsou určeny pro sporty, které extrémě zatěžují chodidla, jako například tenis vyžadující ostré starty a prudká zastavení. Měkce vypolštářované chodidlo ponožek VoXX pomáhá tlumit tyto rázy, a oddaluje tak nástup bolesti a únavy. Děti se v ponožkách VoXX se zesíleným chodidlem mohou pak lépe udržet koncentraci svúj sportovní výkon. Navíc jsou tyto ponožky opatřeny bandáží přes nárt, která brání jejich shrnutí v botě  Některé ponožky Voxx se zesíleným chodidlem jsou antibakteriální neboť obsahují buď ionty stříbra, které výborně hubí bakterie rozkládající pot nebo jsou z bambusové vizkózy. Bambusová rostlina obsahuje přírodní látku, ktrá ji chrání před napadení bakteriemi a plísněmi tak hojnými v jejím domovských tropech.
  Ponožky VoXX se zesíleným chodidlem jsou ale také skvělou volbou pro chladnější dny neboť silný forté úplet obaluje celé chodidle včetně nártu, a příjemně hřeje. Doporučujeme i na doma, když "táhne od nohou." 

 • Dětské ponožky VoXX silné

  Dětské ponožky VoXX silné v létě chladí, v zimě hřejí. Jsou z materiálů s vynikající tepelnou izolací. Navzdory své robustnosti jsou prodyšné a výborně odvádí vlhkost. Jou především určeny na zimní sporty ale také na letní turistiku a treking. V silných ponožkách VoXX se Vaše děti budou cítit doslova jako v bavlnce, vždyž často tvoří většinu v úpletu, někdy doplněná nebo zcely vystřídaná přírodní vlnou včetně vynikající merino vlny. Dětské ponožky VoXX silné jsou často antobakteriální, složky v pletenině (stříbro nebo bamboo-kun) hubí bakterie rozkládající pot, a výrazně tak zpomalují šíření zápachu.
  Samozřejmě, že děti nosí také tyto ponožky v chladných a mrazivých dnech, kdy jim ochotně zahřívají nožičky. 

Zobrazeno 1 – 43 z 43 položek
Zobrazeno 1 – 43 z 43 položek

Katalog

Slevy

Štítky