O nás - www.zdarmadomu.cz


Vítejte v internetovém obchodě s ponožkami a punčochovým zbožím

Kupte si ponožky, podkolenky, punčochové zboží a vybrané spodní prádlo včetně funkčního termoprádla v širokém sortimentu zejména u ponožek českého výrobce za velmi zajímavé ceny. Naším cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků skvělou cenu, rozsáhlý sortiment ale také kvalitní služby s tímto sortimentem související. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležitým zdrojem informací, které vedou ke zlepšování služeb. Neustále rozšiřujeme naši nabídku, abychom zákazníkům nabídli atraktivní zboží za zajímavé ceny.

Historie firmy

E-shop Zdramadomu byl založen již v roce 2010. První majitel navázal obchodní spolupráci s výrobci a dovozci spodního prádla a hlavně ponožek v České republice a rozjel provoz celého obchodu. Jeho obrat utěšeně stoupal, a starost o bezvadný provoz postupně překročila jeho časové možnosti. Rozhodnul se celý e-shop, svoje milované a vypiplané dítě, prodat, a věnovat se jinému směru podnikání.

Rodiče koupili e-shop Zdramadomu.cz se všemi právy a povinostmi na jaře roku 2012.Soustředíme se hlavně na prodej  ponožek od českého výrobce. Doplňkovým sortimentem je spodní prádlo, ale to hlavně v podobě funkčního termoprádla pro sport i volný čas.Naše forma prodeje je distribuční bez vlastního skladu. Přesto se snažíme, aby se dodací lhůty pohybovaly v rozmezí tří až pěti pracovních dnů. Ne vždy se to podaří protože ani náš dodavatel nemůže plně zaručit okamžitou dostupnost u každé jednotlivé položky. Je třeba si uvědomit, že celkový sortiment nabízených položek je ve stovkách, každá položka se nabízí v několika barevných variantách, každá varianta se vyrábí v několika velikostech. Potom již mluvíme o tisících konkrétních výrobcích.

Jsme živý, tradiční, poctivý internetový obchod.

Náš e-mail je plně funkční, naše telefonní číslo rovněž. Ověřte si naši iidentitu podle našeho platného IČ. Sídlíme na skutečné adrese.

Obsloužili jsme již stovky spokojených zákazníků.

EET se na náš e-shop nevztahuje:
Zboží posíláme pouze a jen, buď na dobírku nebo po platbě předem na náš účet.
Poštovní přepravci nám peníze za dobírky posílají na náš bankovní účet, stejně tak jako zákazníci, kteří nám platí za zboží předem na náš bankovní účet.
Každému zákazníkovi vystavujeme při expedici zboží fakturu, kterou přikládáme ke zboží.