Vážení zákazníci,

Vzhledem k celofiremní dovolené v období 18.7. - 4.8.2024,

můžeme objednávky, které dorazí v tomto období expedovat nejdříve 5.8.2024.

Děkujeme za pochopení mimořádné situace.

Zavřít
Tepláky, legíny

Tepláky a legíny, ideální na sport a k prohřátí svalů během sportovního výkonu nebo jen tak na pohodu a volnost při pohybu a odpočinku doma.

Tepláky, legíny  Počet produktů: 10

Podkategorie

 • Tepláky VoXX pro dospělé

  tepláky pro dámy i pány v různých délkách a barvách

 • Dětské tepláky

  Dětské tepláky českého výrobce nabízíme jak pro nejmenší děti, tak i pro ty odrostlé. Vyberte si dětské tepláky s laclem ozdobené populárním Krtečkem nebo dětské tepláky do pasu opět s Krtkem, tentokráte na nohavici. Barevně je tato kolekce dětských tepláků určena jak pro děvčata, tak pro kluky. Námi nabízené dětské tepláky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, neobsahují žádná umělá vlákna, na která může být Vaše dítě alergické. V dětských teplákách z našeho e-shopu se bude cítit doslova jako v bavlnce.

 • Dívčí tepláky

  Dívčí tepláky českých výrobců nabízíme například v rámci kolekce Warp. Slečny si u nás mohou vybrat dívčí tepláky od velikosti 134, a zvolit si buď 3/4 nebo plnou délku dívčích tepláků. Materiálem je z 95% bavlna, elastan je přidán pouze proto, aby tepláky lépe držely tvar, a nedělaly  se nehezké boule na kolenou. Střih popsaných dívčích tepláků je totožný s provedením pro dámy. Dospělé i dorůstající příslušnice něžného pohlaví tak mohou vyrazit ve stejné teplákové kolekci.
  Žákyňky i dorostenky se budou cítit velice dobře i v další módní kolekci, kde si mohou vybrat z klasického střihu nebo toho nového, a v poslední době oblíbeného se sníženým sedem zvaným sultánky. V dalším oddělení  dětského sportovního oblečení si pak k dívčím teplákům můžete dokoupit nezbytné doplňky pro fitness nebo sportovní aktivity obecně.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek