Sportovní ponožky VoXX

České sportovní ponožky VoXX Vás při Vaší sportovní činnosti nezklamou, a zaručí Vám tak potřebný komfort a podporu pro Vaše výkony, ať se jedná o rekreační nebo vrcholový sport. Vyberte si ze široké škály různých variant ponožek VoXX.
Liší se použitým materiálem, mezi přírodní patří bavlna, bambusové a bukové vlákno Modal. Přidáním iontů stříbra...

České sportovní ponožky VoXX Vás při Vaší sportovní činnosti nezklamou, a zaručí Vám tak potřebný komfort a podporu pro Vaše výkony, ať se jedná o rekreační nebo vrcholový sport. Vyberte si ze široké škály různých variant ponožek VoXX.
Liší se použitým materiálem, mezi přírodní patří bavlna, bambusové a bukové vlákno Modal. Přidáním iontů stříbra do ponožkové pleteniny Silprox, se stávají "VoXXky" antibakteriálními. Elastan udrží jejich pružnost a zajistí tvarovou stálost. 
Mezi ponožkami VoXX najdete kombinace různých délek, síly materiálu, speciálních výztuží (přes nárt nebo kolem kotníku), stejně jako síly sevření lemu. Výrobce Fuski Boma s.r.o. pamatoval na pohodu sportovců. Nohy zůstanou suché, pot se rychle odvádí od pokožky na povrch ponožky, a ty se pak v botě neshrnou, Vypolštářování v namáhaných partiích nohy je prevencí proti otlakům a puchýřům. Další vychytávkou je anatomické tvarování na levou a pravou nohu. Takto tvarované ponožky Vám pak při sportu sedí jako ulité. Zkrátka a dobře - ponožky VoXX jsou již celou řadou let ověřená značka kvality, kterou sportovci vyhledávají.
Ponožky VoXX vřele doporučujeme, sami žádné jiné nenosíme - tým Zdarmadomu.cz

Zobrazit

Sportovní ponožky VoXX  Počet produktů: 162

Podkategorie

 • Slabé ponožky VoXX

  Slabé sportovní ponožky VoXX jsou určeny zejména pro běh, tenis, halové sporty a cyklistiku. Jsou většinou opatřeny prodyšným úpletem na nártu, který bývá zesílen pružným páskem zabraňujícím shrnutí ponožky v botě při prudkých pohybech nohy. Lem bývá se šetrným svěrem. Použité materiály se u jednotlivých ponožek kombinují s hlavním cílem dobrého odvodu potu a zpomalení jeho rozkladu.

 • Ponožky VoXX se...

  Sportovní ponožky VoXX se zesíleným chodidlem jsou většinou z froté úpletu. Silnější chodidlo brání otlakům a následným puchýřům při dlouhodobějším vytrvalostním sportu. Jsou určeny pro běh, tenis, halové sporty, treking, turistiku a pro každodenní použití. Nabízí se v různých materiálových kombinacích zaručujících také antibakteriální úpravu.

 • Silné ponožky VoXX

  Sportovní ponožky VoXX silné Vám poslouží při zimních sportech, celoročně pak při Vašich turistických aktivitách. Ocení je vyznavači trekingu, ale i motorkáři, a vůbec všichni, kdo potřebují chránit nohy ve vysokých botách. Jsou často polstrované, aby se zmírnilo riziko otlaků a následných puchýřů.

 • Ponožky VoXX se stříbrem

  České sportovní ponožky VoXX se stříbrem (nebo přesněji ponožky s ionty stříbra) jsou špičkové antibakteriální ponožky se stříbrem na našem trhu. Odolnost proti množení bakterií rozkládajících pot, který potom čím dál více zapáchá, řeší buď přírodní vlákno bambus, nebo ionty stříbra, které narušují buněčné stěny bakterií, a tím je ničí. VoXX používá nejčastěji materiál silproX. Jde v podstatě o polypropylénové vlákno "napuštěné" antibakteriálním stříbrem. Stříbro ve formě nano částic se zamíchá do granulátu polypropylénu ještě před jeho transformací do formy vlákna. Ionty stříbra jsou tedy pevně vázány s polypropylénem uvnitř jeho struktury. Ponožky se stříbrem takto vázaného stříbra nezbavíte ani při praní. Sportovní ponožky VoXX se stříbrem aneb, jak jsme právě vysvětlili s ionty stříbra, v materiálu silproX si tak ponechávají své antibakteriální vlastnosti po celou dobu své životnosti. Polypropylén navíc výborně odvádí pot od pokožky na povrch ponožky. Antibakteriální ponožky s ionty stříbra tedy omezují zápach v botě a rozvoj plísní. Velice užitečné vlastnosti ponožek při sportu, turistice nebo celodenním nošení. Ponožky se stříbrem zaručí základní požadavek na ně kladený – nohy v suchu a v teple, po vyzutí bez zápachu. Na rozdíl od táty Škopka se můžete klidně zout, manželka, ani kdyby to byla vše cítící Helenka nebude nic cítit.
  Antibakteriální vlastnosti stříbra znali již v dávnověku, proto pioly i vodu ze stříbrných pohárů. Až nedávno si na tuto zkušenost vzpomnělo několik chytrých hlav, a představili světu ponožky se stříbrem, odolné proti nájezdu bakterií na náš pot v botách.
  Jak funguje aktivní stříbro v boji proti bakteriím

   

na stránku
Zobrazeno 1 – 120 z 162 položek
Zobrazeno 1 – 120 z 162 položek