Společenské ponožky LONKA

České společenské ponožky Lonka - v nich budete ozdobou i na recepci na ministerstvu věcí zahraničních. Kolekce Lonka se specializuje na nabídku vysoce kvalitních a decentních ponožek do společnosti, a ke každodennímu nošení v profesích vyžadující společenské oblečení. Společenské ponožky jsou vyrobeny z jemných úpletů, mají řetízkovaný šev mezi...

České společenské ponožky Lonka - v nich budete ozdobou i na recepci na ministerstvu věcí zahraničních. Kolekce Lonka se specializuje na nabídku vysoce kvalitních a decentních ponožek do společnosti, a ke každodennímu nošení v profesích vyžadující společenské oblečení. Společenské ponožky jsou vyrobeny z jemných úpletů, mají řetízkovaný šev mezi špicí a nártem, který netlačí na prsty. Mívají i zdravotní lem, protože kdo musí nosit společenské oblečení, ten obvykle musí i hodně hodin sedět se všemi negativními důsledky pro dolní končetiny včetně jejich opuchnutí. Šetrný lem se nezařezává, a zajišťuje tak lepší krevní oběh. Decentní elegantní společenské ponožky Lonka k pánským oblekům i dámským kostýmkům. Netlačí, neškrtí, jemný úplet, zkrátka a dobře ponožky Lonka jsou příjemným a nenápadným společníkem ve Vašich botách po celý den.

Zobrazit

Společenské ponožky LONKA  Počet produktů: 79

Podkategorie

  • Pánské ponožky barevné

    Vyberte si pánské ponožky barevné ve vysoké kvalitě od tradičního českého výrobce značky LONKA. Barevné trendy ponožky jsou bavlněné s elastanem, dobře drží na noze, neškrtí a neskutečně sluší. V pánských barevných ponožkách Lonka zazáříte při každé příležitosti. Prohlédněte si naši nabídku v teple domova a vyberte si v jakých barevných ponožkách vyrazíte ohromit svět.

  • Veselé pánské ponožky

    Vyberte si z našich veselých,m vtippných pánských ponožek od tradičního českého výrobce Lonka. naše ponožky jsou nejen vtipné veselé a zábavné, ale taky velice kvalitní. Hodí se jak k obleku, tak i ke každodennímu nošení.

Zobrazeno 1 – 79 z 79 položek
Zobrazeno 1 – 79 z 79 položek

Katalog

Slevy

Štítky