Vážení zákazníci,

Vzhledem k celofiremní dovolené v období 18.7. - 4.8.2024,

můžeme objednávky, které dorazí v tomto období expedovat nejdříve 5.8.2024.

Děkujeme za pochopení mimořádné situace.

Zavřít
Kompresní podkolenky

Kompresní podkolenky poskytují dodatečnou podporu svalům lýtka při běhu, zlepšují krevní oběh, a tím vším také Váš sportovní výkon a zdravotní kondici vůbec. Při sportu, dlouhých cestách vsedě (a zejména v letadle), sezení u počítače, dlouhém stání, a při dalších podobných aktivitách zatěžujících dolní končetiny, zejména lýtka, tam všude oceníte...

Kompresní podkolenky poskytují dodatečnou podporu svalům lýtka při běhu, zlepšují krevní oběh, a tím vším také Váš sportovní výkon a zdravotní kondici vůbec. Při sportu, dlouhých cestách vsedě (a zejména v letadle), sezení u počítače, dlouhém stání, a při dalších podobných aktivitách zatěžujících dolní končetiny, zejména lýtka, tam všude oceníte pomoc kompresních podkolenek.
     Mimo jiné jsou kompresní podkolenky významným pomocníkem při prevenci křečových žil a léčbě trombů jako kompenzace nefunkčních perforátorů v lýtku (to jsou žilní spojky podporující takzvanou žilní pumpu, které propojují povrchový a hloubkový systém žil). V případě, že jsou tyto perforátory defektní, to znamená, že jejich chlopně netěsní, propouštějí potom krev také obráceně než by měli, tedy z hlubokého do povrchového žilního systému. Tak se vytváří varixy, i když žilní stěna nemá žádné defekty

     Kompresní podkolenky všude tam, kde jsou zatížená lýtka. Trenéři doporučují použití kompresních podkolenek zejména při běhu, aby pomohly snížit únavu svalů zmenšením otřesů, zejména při pohybu na tvrdém povrchu. Významně pomáhají redukovat po-zátěžové otoky.
Další poměrně neznámou radou zkušených trenérů je použití kompresích podkolenek po tréninku nebo po závodě, kdy sportovec odpočívá vsedě, doplňuje tekutiny, rozebírá dojmy z právě skončené aktivity a konzumuje přitom pivo, které samo o sobě způsobuje otoky nohou i bez sportovní zátěže. Tady všude pomáhají kompresní podkolenky omezit otoky lýtek a snížit negativní následky na výkonnost.
     Výbornou alternativou ke kompresním podkolenkám jsou kompresní návleky na lýtko. Tyto návleky pokryjí stálým tlakem nohu od kotníku až po koleno. Chodidlo zůstává volné. Kompresní návleky tedy volíte vždy, když chcete jít naboso nebo používáte těsné boty, kde by bylo chodidlo klasické kompresní podkolenky problematické. Můžete si tedy zvolit slabou ponožku, dámy pak dokonce ponožky silonkové.

Kompresní podkolenky nejsou tedy pouze módním hitem, ale ochotným a užitečným pomocníkem pro sportovce, cestovatele, pacienty s problémy kevního obšhu, pracovníky v oborech namáhajících dolní končetiny. V kompresních podkolenkách snížite práh únavy, preventivně se vyhnete vážnějším zdravotním potížím.

Zobrazit

Kompresní podkolenky  Počet produktů: 26

Podkategorie

 • Běžecké kompresní...

  Kompresní podkolenky poskytují dodatečnou podporu svalům lýtka otřásajícím se při běhu, snižují tvorbu otoků lýtek, a tím také Váš sportovní výkon a zdravotní kondici vůbec.
  Zkušení trenéři radí použivat kompresní podkolenky také a zejména po tréninku nebo po závodě, kdy sportovec odpočívá vsedě, doplňuje tekutiny, rozebírá dojmy z právě skončené aktivity a obzvlášť, když přitom pije pivo, které samo o sobě způsobuje otoky nohou i bez sportovní zátěže. Tady všude pomáhají kompresní podkolenky, když omezí otoky lýtek, a sníží tak jejich negativní následky na výkonnost. S běžeckými kompresnímy podklonkami urychlíte regeneraci po sportovní zátěži, a zároveň si zajistíte prevenci proti rozšíření potíží s krevním oběhem v dolních končetinách.

 • Zdravotní kompresní...

  Zdravotní kompresní podkolenky jsou významným pomocníkem při prevenci křečových žil a léčbě trombů jako kompenzace nefunkčních perforátorů v lýtku (to jsou žilní spojky podporující takzvanou žilní pumpu, které propojují povrchový a hloubkový systém žil). V případě, že jsou tyto perforátory defektní, to znamená, že jejich chlopně netěsní, propouštějí potom krev také obráceně než by měli, tedy z hlubokého do povrchového žilního systému. Tak se vytváří varixy, i když žilní stěna nemá žádné defekty. 
       Kompresní podkolenky používejte všude tam, kde jsou zatížená lýtka.  Při sportu, dlouhých cestách vsedě (v autě a zejména v letadle), sezení u počítače, dlouhém stání, a při dalších podobných aktivitách zatěžujících dolní končetiny, zejména lýtka, tam všude oceníte pomoc kompresních podkolenek.

 • Kompresní návleky

  Kompresní návleky českých obchodních značek VoXX, Boma a Lonka pomáhají zlepšovat Vaši sportovní výkonnost, slouží věrně a spolehlivě, a navíc sluší. Pomohou Vám vyladit Vaši sportovní image do jednolitého lepého celku. Ve sportovních návlecích VoXX se bude cítit jistě a sebevědomě. S jejich pomocí si lépe zafixujete velké klouby, konkrétně kolena, kotníky nebo zápěstí. V případě návleků na lýtka si zlepšíte krevní oběh v dolních končetinách, a zlepšíte prevenci proti vzniku křečových žil. A pokud je již máte, pak pomohou zabránit jejich dalšímu šíření. V návlecích na lýtkách budete také mnohem pohodlněji cestovat zejména v letadle, ale oceníte je také při dlouhém putování vlakem či autobusem, kdy jste nuceni pouze sedět, a Vaše nohy trpí. Kompresní návleky na lýtka upřednostňují lidé, kterým vadí sevření kompresních podkolenek na chodidlech, kde není tlak až tolik potřeba. Obléknete si neobyčejně atraktivní ponožky VoXX z naši nabídky, a lýtka si ochráníte našimi kompresními návleky. Spojíte praktické s užitečným, a navíc budete elegantně vypadat.

Zobrazeno 1 – 26 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 26 z 26 položek

Katalog

Slevy

Štítky