Vážení zákazníci,

Vzhledem k celofiremní dovolené v období 18.7. - 4.8.2024,

můžeme objednávky, které dorazí v tomto období expedovat nejdříve 5.8.2024.

Děkujeme za pochopení mimořádné situace.

Zavřít
Prádlo

Vyberte si spodní prádlo pro muže, ženy i děti většinou z bavlny nebo také bambusového vlákna. Ženy u nás najdou bavlněné nebo bambusové kalhotky. Pro muže jsme připravili výběr boxerek, trenýrek, pyžam a pánské noční košile. Dětem nabízíme kalhotky, boxerky, trička a pyžámka. Všichni jmenovaní si pak mohou vybrat z nabízeného funkčního termo-pr...

Vyberte si spodní prádlo pro muže, ženy i děti většinou z bavlny nebo také bambusového vlákna. Ženy u nás najdou bavlněné nebo bambusové kalhotky. Pro muže jsme připravili výběr boxerek, trenýrek, pyžam a pánské noční košile. Dětem nabízíme kalhotky, boxerky, trička a pyžámka. Všichni jmenovaní si pak mohou vybrat z nabízeného funkčního termo-prádla, které jako první vrstva na těle při sportovním výkonu dá rychle zapomenout na těžké propocené bavlněné tričko, boxerky, spodky.

Zobrazit

Prádlo  Počet produktů: 20

Podkategorie

 • Funkční termoprádlo VoXX

  Funkční termoprádlo Voxx Vám věrně poslouží při Vašich sportovních aktivitách.
  Patří běžky, lyže, kolo, běh, in-line brusle, turistika nebo fitko k Vašim sportovním aktivitám? Nemáte rádi propocená trička? Máte problémy s bolestí zad po "ofouknutí zpoceného oblečení? Pak určitě potřebujete kvalitní termoprádlo. Termoprádlo má schopnost výborně odvádět pot od těla, předávat jej další vrstvě oblečení nebo odpařovat tuto vlhkost přímo do vzduchu. Termoprádlo výrazně zlepšuje mikroklima pokožky a přispívá ke komfortní pohodě celého těla. Termoprádlo je vhodné pro sport, extrémní sport, ale i pro běžné nošení. Toto vysoce výkonné technické prádlo aktivně odvádí pot z povrchu těla a rychle prosychá. Výhodou termoprádla je jeho skladnost a nízká hmotnost, díky níž jej na sobě ani necítíte.

  Funkční termoprádlo oblečené jako první vrstva zaručí rychlé a spolehlivé odvedení potu do další vrstvy oblečení. Vaše pokožky zůstává relativně suchá, první vrstva se nelepí na tělo, v našem funkčním termo-prádle se můžete plně soustředit na svůj sportovní výkon. Nehrozí obávané "ofouknutí" studeným vzduchem.

 • Spodní prádlo

  V této kategorii naleznete především kalhotky pro dámy a boxerky pro pány a děti z různých přírodních materiálů

 • Pyžama, noční košile

  Zdravý klidný spánek v bavlněných pyžamech a košilích pro dospělé i pro děti

Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek