Dětské ponožky

Dětské ponožky nabízíme v rozmanitých vzorech barvách, motivech, v různých délkách a materiálech. Od miminkovských něžných „zateplováčků“ nožiček, přes veselé a vtipné vzory pro chlapce a dívky, až po ryze sportovní dětské ponožky VoXX, které jsou svým vzhledem a kvalitou stejné jako ty pro dospělé. Vaše ratolesti se ještě více semknou uvnitř ro...

Dětské ponožky nabízíme v rozmanitých vzorech barvách, motivech, v různých délkách a materiálech. Od miminkovských něžných „zateplováčků“ nožiček, přes veselé a vtipné vzory pro chlapce a dívky, až po ryze sportovní dětské ponožky VoXX, které jsou svým vzhledem a kvalitou stejné jako ty pro dospělé. Vaše ratolesti se ještě více semknou uvnitř rodinném kruhu oblečeného ve stejném stylu, v dětských ponožkách patřících do jednoho týmu.
Dětské ponožky pro malé parádnice a frajery na všední den i svátek - rovněž tak si můžete vybrat z široké palety ryze sportovních dětských ponožek VoXX, které jsou vysoce funkční, a přitom oku lahodící. České dětské ponožky jsou vyráběny ze stejných materiálů jako ty pro dospělé. Některé z nich mají i stejný design, takže celá rodinka může vyrazit ven jako jeden tým. Pokud máte zájem o popsané sjednocení, sledujte prosím nabídku pod záložkou "Související produkty". Nezapomínáme na alergiky, pro které se doporučují přírodní materiály dětských ponožek jaké reprezentuje v první řadě 100% bavlna nebo oblíbené bambusové vlákno. Na zimu se zase hodí ponožky s merino vlnou. Většina námi nabízených dětských ponožek má antibakteriální úpravu, která omezuje rozvoj bakterií rozkládajících pot, a tím i šíření zápachu doprovázející tento proces. Tuto vlastnost má zmíněné bambusové vlákno díky látce "bamboo-kun" jež chrání bambusovou rostlinu před napadením bakteriemi a plísněmi. Obsah kun v bambusovém vláknu se nezničí během jeho zpracování. Další cestou je využití známých vlastností stříbra, které ničí buněčné stěny bakterií. Nano částice tohoto vzácného kovu se přimíchávají do granulátu polypropylénu před jeho transformací do formy umělého vlákna. Stříbro zůstává pevně svázáno se svým nositelem, neodstraní se ani praním, a jeho ionty spolehlivě ničí bakterie v dětských ponožkách se stříbrem

Zobrazit

Dětské ponožky  Počet produktů: 68

Podkategorie

 • Dětské sportovní...

  Dětské sportovní ponožky VoXX pomohou mladým sportovním nadějím k vyšším výkonům ponechávaje jejich nožky v suchu a v teple. Vysoká kvalita českých sportovních ponožek VoXX je prověřena již dospělými amatérskými i profesionálními sportovci. Několik modelů ponožek VoXX se vyrábí jak ve velikostech pro dospělé, tak i pro děti. Sportovně založená dcerka čí synek mohou mít stejně kvalitní dětské sportovní ponožky jako jejich rodiče, a souznět jako jeden rodinný VoXX ponožky tým.

 • Dětské bavlněné ponožky

  Dětské bavlněné ponožky určené do školky, školy, na hřiště, na tábor, na hory jsou praktické, veselé a módní pro malé parádnice a slečny. Kluci zde najdou vhodné vzory odrážející na dětských bavlněných ponožkách jejich záliby jako fotbal, formule, a další ryze chlapské záležitosti. 

 • Kojenecké ponožky

  Kromě tradičních berušek a motýlků si můžete vybrat i první sportovní kojenecké ponožky VoXX, ať si Zlatíčko zvyká na sportovní rodinu, do které se narodilo.

 • Dětské bambusové ponožky

  Dětské bambusové ponožky jsou vyrobené z bambusové viskózy obsahující přírodní látku bamboo-kun, která chrání samotnou rostlinu bambusu ve vlhkém a teplém prostředí proti plísním a bakteriím. Tato látka z bambusových vláken nezmizí ani během průmyslové úpravy, a zůstává v tak ponožkách. Ty jsou proto přirozeně antibakteriální (omezení šíření zápachu vznikajícího z mrtvých těl bakterií, které rozkládají pot) a antimykotické (omezená tvorba plísní). Do dětských bambusových ponožek se dále často přidává polypropylen a polyamid, aby lépe odváděly pot, a byly ještě prodyšnější, a dále také elastan, aby lépe držely na nožkách.  

Zobrazeno 1 – 68 z 68 položek
Zobrazeno 1 – 68 z 68 položek

Katalog

Slevy

Štítky