Podkolenky VoXX

Podkolenky VoXX nastupují tam, kde ponožky svojí délkou nestačí. Chrání lýtko a holeň před chladem a otlaky od kotníku až pod koleno zvláště pak ve vysokých botách. Na druhou stranou jsou i efektním módním doplňkem pro dámy i slečny. Vyberte si pro sebe ty nejvhodnější z našeho bohatého sortimentu podkolenek vhodných pro sport, volný čas i práci...

Podkolenky VoXX nastupují tam, kde ponožky svojí délkou nestačí. Chrání lýtko a holeň před chladem a otlaky od kotníku až pod koleno zvláště pak ve vysokých botách. Na druhou stranou jsou i efektním módním doplňkem pro dámy i slečny. Vyberte si pro sebe ty nejvhodnější z našeho bohatého sortimentu podkolenek vhodných pro sport, volný čas i práci, či každodenní nošení. Nabízíme oblíbené vzory, v každém pak několik barev a samozřejmě všechny obvyklé velikosti.
Kdysi onuce nebo ovinovačky chránily lýtko před zimou. Bylo to pracné, a ne vždy účinné řešení, ale byl to úsvit v historii prvních podkolenek, které ještě generace naších babiček nazývala punčochy. Česká tradiční obchodní značka VoXX zastřešuje široký výběr podkolenek té nejvyšší kvality.  

Zobrazit

Podkolenky VoXX  Počet produktů: 23

Podkategorie

 • Kompresní podkolenky

  Kompresní podkolenky poskytují dodatečnou podporu svalům lýtka při běhu, zlepšují krevní oběh, a tím vším také Váš sportovní výkon a zdravotní kondici vůbec. Při sportu, dlouhých cestách vsedě (a zejména v letadle), sezení u počítače, dlouhém stání, a při dalších podobných aktivitách zatěžujících dolní končetiny, zejména lýtka, tam všude oceníte pomoc kompresních podkolenek.
       Mimo jiné jsou kompresní podkolenky významným pomocníkem při prevenci křečových žil a léčbě trombů jako kompenzace nefunkčních perforátorů v lýtku (to jsou žilní spojky podporující takzvanou žilní pumpu, které propojují povrchový a hloubkový systém žil). V případě, že jsou tyto perforátory defektní, to znamená, že jejich chlopně netěsní, propouštějí potom krev také obráceně než by měli, tedy z hlubokého do povrchového žilního systému. Tak se vytváří varixy, i když žilní stěna nemá žádné defekty

       Kompresní podkolenky všude tam, kde jsou zatížená lýtka. Trenéři doporučují použití kompresních podkolenek zejména při běhu, aby pomohly snížit únavu svalů zmenšením otřesů, zejména při pohybu na tvrdém povrchu. Významně pomáhají redukovat po-zátěžové otoky.
  Další poměrně neznámou radou zkušených trenérů je použití kompresích podkolenek po tréninku nebo po závodě, kdy sportovec odpočívá vsedě, doplňuje tekutiny, rozebírá dojmy z právě skončené aktivity a konzumuje přitom pivo, které samo o sobě způsobuje otoky nohou i bez sportovní zátěže. Tady všude pomáhají kompresní podkolenky omezit otoky lýtek a snížit negativní následky na výkonnost.
       Výbornou alternativou ke kompresním podkolenkám jsou kompresní návleky na lýtko. Tyto návleky pokryjí stálým tlakem nohu od kotníku až po koleno. Chodidlo zůstává volné. Kompresní návleky tedy volíte vždy, když chcete jít naboso nebo používáte těsné boty, kde by bylo chodidlo klasické kompresní podkolenky problematické. Můžete si tedy zvolit slabou ponožku, dámy pak dokonce ponožky silonkové.

  Kompresní podkolenky nejsou tedy pouze módním hitem, ale ochotným a užitečným pomocníkem pro sportovce, cestovatele, pacienty s problémy kevního obšhu, pracovníky v oborech namáhajících dolní končetiny. V kompresních podkolenkách snížite práh únavy, preventivně se vyhnete vážnějším zdravotním potížím.

 • Slabé podkolenky

  Slabé podkolenky VoXX pro parádu i sport, obzvláště na on-line brusle, do vysokých bot, na motorku, ale i treking a turistiku. Použitý materiál bavlna s elastanem nebo CoolMax, Je to hlavně díky vhodné kombinaci uvedených materiálů proč jsou naše slabé podkolenky prodyšné, skvěle odvádí pot a výborné izolují. Právě tyto atributy slabých podkolenek ocení in-line bruslaři a motorkáři ve svých vysokých botách.

 • Silné podkolenky

  Silné podkolenky do silné zimy pro lyžaře a další sportovce, dále jistě pro lovce, myslivce, horaly a turisty.Ti všichni, a mnozí další, si silné podkolenky oblíbili zejména z následujících důvodů:
  Pro silné podkolenky jsou použité vysoce kvalitní materiály jako  bavlna s elastanem, CoolMax nebo oblíbená merino vlna.
  Silné podkolenky jsou teplé, prodyšné, dobře odvádí pot a výborně izolují.

 • Dětské podkolenky

  Vyberte svým zlatíčkům vhodné dětské podkolenky. Máme na výběr slabé na léto, stejně jako dětské podkolenky na zimu patřičně silné, aby nožky v závějích nezábly, a děti si naplno užily radovánky zimních sportů. Díky kombinaci vysoce kvalitních materiálů použitých u dětských podkolenek jsou tyto potom teplé, prodyšné, dobře odvádí pot a výborně izolují teplo.

 • Fotbalové štulpny,...

  Fotbalové štulpny nebo také fotbalové podkolenky jsou určené pro všechny aktivní fotbalistky a hráče kopané, pro všechny ženy, muže a děti prohánějící míč na zeleném trávníku. V našich fotbalových podkolenkách nebo štulpnách nebudete nikdy v módním ofsajdu. Vyberte si barevné štulpny, a to jak klasické s podpínkou nebo s chodidlem v celku, nazývané fotbalové podkolenky. Štulpny jsou nejen okrasou svalnatých lýtek, ale hlavně praktickou pomůckou přidržující chrániče holeně. V našich fotbalových štulpnách tedy nejen dobře vypadáte, ale můžete jít nebojácně do ostrých soubojů. Soustřeďte se plně na hru, fotbalové štulpny starost o dobré držení chráničů převezmou za Vás.

 • Podkolenky s Merino vlnou

  Vyberte si vysoce kvalitní a teplé podkolenky s jemnou Merino vlnou a surfujte v nich s námi na Merino Vlně. Mrino podkolenky jsou měkké, hebké, dobře izolují, a odvádí pot. Vysoké boty vyžadují podkolenky, ať už lyžujete nebo běháte či se v nich jen procházíte. A vůbec nejkvalitnější jsou ty z merino vlny, které si koupíte v našem obchodě. Máme nízké poštovné, můžete získat také dopravu zdarma domů nebo množstevní slevy.

Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek