Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Punčocháče

Nejsou zde žádné produkty

Pojem punčocháče je široký a dnes obsahuje několik druhů punčochových kalhot. Jako první se Vám určitě vybaví dětské ...

Více

Podkategorie

 • Dětské punčocháče

  Dětské punčocháče ničím nenahradíš, vyberte si u nás punčocháče z různě silných barevných a vzorovaných, zkrátka takové, které potřebujete.
  Nabízíme buď čistě bavlněné nebo s obsahem bavlny doplněné pružným elastanem, které se jen tak rychle nevyboulí na kolínkách. U čistě bavlněných se taková deformace bohužel vyloučit nedá. Bavlna nemá tvarovou paměť. Na druhou stranu čistě bavlněné punčocháče jsou určené pro děti s alergiemi na umělá vlákna.  Některé naše dětské punčocháče jsou sportovní, jiné veselé, určené pro každodenní nošení.

 • Dámské silné punčocháče

  Dámské silné punčocháče jsou určené pro chladnější dny neboť mají hustotu vlákna 50DEN. Silné punčochové kalhoty jsou pohodlné s výbornou tepelně izolační schopností zahřát celé nohy.

 • Dámské punčocháče

  Dámské punčocháče (punčochové kalhoty) nabízíme také v nadměrných velikostech, které v kamenných obchodech seženete jen stěží. Vyberte si z pestré nabídky českých dámských punčocháčů různých hustot vlákna, vzorů, barev a střihů.
  Hustota vláken u dámských punčocháčů se vyjadřuje v jednotkách DEN (Denier), což je jemnost příze neboli síla vlákna. Platí tedy, že čím je toto číslo nižší, například 10DEN, tím jsou dámské punčocháče jemnější a průhlednější. A naopak, například punčocháče 70DEN jsou silné a neprůhledné. Vybírejte si z různých velikostí punčocháčů včetně těch zmíněných nadměrných. V punčocháčích neboli punčochových kalhotách českých výrobců Boma a Evona se bude cítit dobře a jistě v každé společnosti. Dámské punčocháče od nás, drží, pruží, nezklamou v žádné situaci.