Jak skládat ponožky

Jak skládat ponožky

Tři šikovné návody jak skládat ponožky do prádelníku nebo zavazadla na cesty, snadno, rychle a efektivně.

Vyhnete se tak Lichožroutům , a budete mít navždy pořádek nejen v ponožkách VoXX,

1. Skládání do úhledných čtvercových balíčků, které jdou pak následně velmi přehledně narovnat do prádelníku

Skládání do čtverce

2. Klasické skládání ponožek, jak to dělaly naše maminky a babičky. Ideální balíčky do prádelníku nabo zavazadel nacesty.

Klasické skládání

3. Armádní skládání ponožek, do miniaturních válečků, kterými lze vyplnit hluché, prázdné prostory v zavazadle.

Jak skládají ponožky vojáci

Tak, nyní máte vše uspořádáno, uklizeno, a vida, několik párů jste museli vyřadit, jiné už jsou značně řídké. Není vhodný čas na zakoupení nových?

Zde je naše nabídka:

Pro sportovce, a nejen pro ně jsou určeny sportovní ponožky VoXX.
Víte, že se vyrábí ve třech hlavních provedeních?

Slabé ponožky VoXX na léto, do těsných bot a treter.

Ponožky VoXX se zesíleným chodidlem. Jsou většinou vyrobené z froté úpletu. Jednak tlumí nárazy, ale také příjemně hřejí chodidlo. Tento komfort oceníte v chladných a mrazivých dnech.

Silné ponožky VoXX v zimě hřejí, v létě chladí, nic je v botách nenahradí.

2045Komentáře

 • Avatar
  Andrew Coach
  Jun 29, 2021

  Greetings, it turned out to be a really exceptional adventure for me when I checked out your website. I hope you don't mind if I applaud you on the excellent quality of the work and to wish you bon chance with it as you advance in the coming years. It was nice to view your website and I shall probably be calling back again shortly to discover how you're doing. Cheers and I'll see you here soon - Andrew Coach

  • Avatar
   vueai
   Jun 16, 2022

   Vue.ai's personalization engine helps retailers grow revenue multi-fold with the power of A.I. that constantly learns and re-learns customer behavior as it relates to their business needs. vue.ai's personalization engine offers retailers high revenue, brand development and multifold customers.

Cyfrowa telewizja satelitarna w Warszawie

Oglądając dachy i balkony domów w Warszawie, widzimy dużo anten satelitarnych Polsat Box i Canal Plus dzięki którym mieszkańcy mogą oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne. Taki fachowy i profesjonalny montaż anteny satelitarnej można zamówić w lokalnym salonie firmowy lub serwisie technicznym operatora telewizji cyfrowej