Jak se vyrábí ponožky VoXX, Lonka a Boma?

Jak se vyrábí ponožky VoXX, Lonka a Boma?

Náš dodavatel vyrábí ponožky na moderních pletacích strojích. Má svůj vlastní vývoj, vybírá si z kvalitních materiálů, disponuje týmem šikovných a zkušených spolupracovníků.

Design se rodí na počítači, technologický postup je opět programem pro automatický pletací stroj. Ponožka se uplete rychlostí blesku jako rukávec s hotovou patou, ale otevřenou špičkou. Musí se tedy podrobit další operaci, kdy se na další mašince špička sešije buď běžným nebo jemným řetízkovým stehem.
Následně ponožku něžně sevřou dvě žehlicí desky, a může se zabalit. Přesněji vložit do potištěného přebalu a prošít volným stehem.
V expedici se kompletují trojice párů.

Vše zapakovat, poslat do skladů, kde ponožky čekají na Vaši objednávku, abychom Vám je poslali, a ony Vám poctivě sloužily.

Podívejte se na krátké video výrobce obchodních značek VoXXLonka a Boma, které Vám v našem e-shopu www.zdarmadomu.cz prodáváme.

292Komentáře

Cyfrowa telewizja satelitarna w Warszawie

Oglądając dachy i balkony domów w Warszawie, widzimy dużo anten satelitarnych Polsat Box i Canal Plus dzięki którym mieszkańcy mogą oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne. Taki fachowy i profesjonalny montaż anteny satelitarnej można zamówić w lokalnym salonie firmowy lub serwisie technicznym operatora telewizji cyfrowej