Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Dětské ponožky

Počet produktů: 2
Dětské ponožky

Dětské ponožky nabízíme v rozmanitých vzorech barvách, motivech, v různých délkách a materiálech. Od miminkovských ně...

Více

Podkategorie

  • Dětské sportovní ponožky VoXX

    Dětské sportovní ponožky VoXX pomohou mladým sportovním nadějím k vyšším výkonům ponechávaje jejich nožky v suchu a v teple. Vysoká kvalita českých sportovních ponožek VoXX je prověřena již dospělými amatérskými i profesionálními sportovci. Několik modelů ponožek VoXX se vyrábí jak ve velikostech pro dospělé, tak i pro děti. Sportovně založená dcerka čí synek mohou mít stejně kvalitní dětské sportovní ponožky jako jejich rodiče, a souznět jako jeden rodinný VoXX ponožky tým.

  • Dětské bavlněné ponožky

    Dětské bavlněné ponožky určené do školky, školy, na hřiště, na tábor, na hory jsou praktické, veselé a módní pro malé parádnice a slečny. Kluci zde najdou vhodné vzory odrážející na dětských bavlněných ponožkách jejich záliby jako fotbal, formule, a další ryze chlapské záležitosti. 

  • Kojenecké ponožky

    Kromě tradičních berušek a motýlků si můžete vybrat i první sportovní kojenecké ponožky VoXX, ať si Zlatíčko zvyká na sportovní rodinu, do které se narodilo.