Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Sportovní ponožky VoXX

Nejsou zde žádné produkty
Sportovní ponožky VoXX

České sportovní ponožky VoXX Vás při Vaší sportovní činnosti nezklamou, a zaručí Vám tak potřebný komfort pro Vaše vý...

Více

Podkategorie

 • Slabé ponožky VoXX

  Slabé sportovní ponožky VoXX jsou určeny zejména pro běh, tenis, halové sporty a cyklistiku. Jsou většinou opatřeny prodyšným úpletem na nártu, který bývá zesílen pružným páskem zabraňujícím shrnutí ponožky v botě při prudkých pohybech nohy. Lem bývá se šetrným svěrem. Použité materiály se u jednotlivých ponožek kombinují s hlavním cílem dobrého odvodu potu a zpomalení jeho rozkladu.

 • Ponožky VoXX se zesíleným chodidlem

  Sportovní ponožky VoXX se zesíleným chodidlem jsou většinou z froté úpletu. Silnější chodidlo brání otlakům a následným puchýřům při dlouhodobějším vytrvalostním sportu. Jsou určeny pro běh, tenis, halové sporty, treking, turistiku a pro každodenní použití. Nabízí se v různých materiálových kombinacích zaručujících také antibakteriální úpravu.

 • Silné ponožky VoXX

  Sportovní ponožky VoXX silné Vám poslouží při zimních sportech, celoročně pak při Vašich turistických aktivitách. Ocení je vyznavači trekingu, ale i motorkáři, a vůbec všichni, kdo potřebují chránit nohy ve vysokých botách. Jsou často polstrované, aby se zmírnilo riziko otlaků a následných puchýřů.

 • Ponožky VoXX se stříbrem

  České sportovní ponožky VoXX se stříbrem (nebo přesněji ponožky s ionty stříbra) jsou špičkové antibakteriální ponožky se stříbrem na našem trhu. Odolnost proti množení bakterií rozkládajících pot, který potom čím dál více zapáchá, řeší buď přírodní vlákno bambus, nebo ionty stříbra, které narušují buněčné stěny bakterií, a tím je ničí. VoXX používá nejčastěji materiál silproX. Jde v podstatě o polypropylénové vlákno "napuštěné" antibakteriálním stříbrem. Stříbro ve formě nano částic se zamíchá do granulátu polypropylénu ještě před jeho transformací do formy vlákna. Ionty stříbra jsou tedy pevně vázány s polypropylénem uvnitř jeho struktury. Ponožky se stříbrem takto vázaného stříbra nezbavíte ani při praní. Sportovní ponožky VoXX se stříbrem aneb, jak jsme právě vysvětlili s ionty stříbra, v materiálu silproX si tak ponechávají své antibakteriální vlastnosti po celou dobu své životnosti. Polypropylén navíc výborně odvádí pot od pokožky na povrch ponožky. Antibakteriální ponožky s ionty stříbra tedy omezují zápach v botě a rozvoj plísní. Velice užitečné vlastnosti ponožek při sportu, turistice nebo celodenním nošení. Ponožky se stříbrem zaručí základní požadavek na ně kladený – nohy v suchu a v teple, po vyzutí bez zápachu. Na rozdíl od táty Škopka se můžete klidně zout, manželka, ani kdyby to byla vše cítící Helenka nebude nic cítit.
  Antibakteriální vlastnosti stříbra znali již v dávnověku, proto pioly i vodu ze stříbrných pohárů. Až nedávno si na tuto zkušenost vzpomnělo několik chytrých hlav, a představili světu ponožky se stříbrem, odolné proti nájezdu bakterií na náš pot v botách.