Vážení zákazníci,

Vzhledem k celofiremní dovolené v období 18.7. - 4.8.2024,

můžeme objednávky, které dorazí v tomto období expedovat nejdříve 5.8.2024.

Děkujeme za pochopení mimořádné situace.

Zavřít
Dámské sportovní ponožky VoXX

Dámské sportovní ponožky VoXX poskytují Vašim nohám při sportovní zátěži potřebný komfort. Pomůžeme Vám najít ty správné sportovní ponožky, abyste mohla zapomenout na otlaky jako základ nepříjemných puchýřů. Další funkcí dámských sportovních ponožek je také nohu tepelně izolovat, a odvádět z ní pot do dalších funkčních vrstev bot, na jejichž pov...

Dámské sportovní ponožky VoXX poskytují Vašim nohám při sportovní zátěži potřebný komfort. Pomůžeme Vám najít ty správné sportovní ponožky, abyste mohla zapomenout na otlaky jako základ nepříjemných puchýřů. Další funkcí dámských sportovních ponožek je také nohu tepelně izolovat, a odvádět z ní pot do dalších funkčních vrstev bot, na jejichž povrchu se odpaří. Vlhkost, která přesto v ponožkách zůstane, znamená ideální prostředí pro rozmnožení bakterií, které pot rozkládají. Tento proces významnou měrou omezí sportovní ponožky s obsahem stříbra. Ionty Ag se mísí ve formě nano-částic s granulátem a stávají se tak neoddělitelnou součástí posléze vyrobeného umělého vlákna přidávaného do úpletu ponožek. Antibakteriální stříbro je tak pevnou součástí dámských sportovní ponožek, nevypere se, zůstává a slouží v nich po celou dobu jejich živostnosti.

Zobrazit

Dámské sportovní ponožky VoXX  Počet produktů: 140

Podkategorie

 • Dámské sportovní...

  Dámské sportovní ponožky VoXX slabé se výborně hodí ke všem sportovním aktivitám kdy je potřeba minimální přechod mezi nohou a botou, například v cyklistických tretrách. Dámy samozřejmě nejvíce užijí slabé sportovní ponožky v létě nebo při halových sportech. Náš výběr dámských sportovních ponožek nezapomíná na prastarou pravdu, žena se chce líbit vždy a všude, a to prosím od hlavy až k patě. Z tohoto důvodu jsme připravily zajímavé barevné kolekce sportovních ponožek pro dámy, aby přitáhly obdiv i ke svým nožkám.
  Návrháři námi připravených ponožek vycházeli také z předpokladu, že zajímavé modely budou ženy nosit také jen tak, to znamená i k jiným než ryze sportovním botám. Také v nich naše milé zákaznice ocení výborné vlastnosti původně sportovních dámských slabých ponožek. Jsou mnohdy antibakteriální díky iontům stříbra, výborně odvádí pot, jsou vzdušné, a netlačí. Navíc jsou vyvedené ve veselých barvách.

 • Dámské sportovní...

  Dámské sportovní ponožky VoXX se zesílených chodidlem jsou vyvinuty pro potřebu sportovkyň libujících si ve sportech, které zatěžují chodidla. Tato spodní část sportovních ponožek je anatomicky vypolštářovaná, aby tlumila nárazy, a snižovala tak námahu a únavu plynoucí z bolesti. Zesílené chodidlo ponožek je měkké a pružné, často řešené formou froté úpletu, přechází přes špičku a chrání také nárt v ploše pod šněrovadly sportovní obuvi. Výrobce sportovních ponožek pro dámy také myslel na jejich přirozenou touhu líbit se při jakákoliv příležitosti a připravil mnoho atraktivních vzorů a s pestrou paletou barev. Dámské sportovní ponožky VoXX se zesílených chodidlem jsou v drtivé většině antibakteriální díky použití vlákna silproX, která ve své struktuře obsahuje ionty stříbra. Výborně odvádí pot, a tepelně izolují nohy. Ve sportovních ponožkách Voxx se zesílených chodidlem zvládnete běh, tenis, treking, turistiku, halové sporty, stejně jako je oceníte při každodenním nošení během přechodových ročních období.

 • Dámské sportovní...

  České dámské sportovní ponožky VoXX silné jsou určené, jak už sám název napovídá, k zimním sportům, nebo trekingu či turistice po celý rok. Dámské silné ponožky jsou cíleně vypolštářované v místech, kde hrozí největší riziko otlaků v botě, jako zdroj nepříjemných puchýřům které Vám spolehlivě zničí všechny příjemné zážitky, za Vaší sportovní činnosti. V našich dámských ponožkách určených na sport se budete cítit doslova jako v bavlnce nebo přesněji ve vlnce, to podle použitých materiálů. Náš dodavatel používá na výrobu dámských sportovních ponožek ideálně namíchané směsi, které zaručují vysoký komfort díky následujícím užitečným vlastnostem ponožek. V první řadě ideální odvod potu z pokožky na povrch ponožky (o jeho dalším transportu rozhoduje kvalita materiálu boty. Popsanou funkci výborně zajišťuje polypropylen působící jako knot, doslova odsává vlhkost. Další významnou vlastností je ničení bakterií, které rozkládají pot pomocí iontů stříbra. Tento vzácný prvek totiž rozrušuje buněčné stěny bakterií, a tím je ničí, Celý proces rozkladu potu s doprovodným šířením zápachu je tak výrazně eliminován. V dámských silných ponožkách je často použita merino vlna, která ve směsi s umělými vlákny, jako například THERMOlite®  zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci neb má uvnitř úpletu bohatou síť  buněk naplněných vzduchem.
  V dámských ponožkách i když sportovních budete mít nožky vždy v such a v teple, potom si již můžete v klidu užívat panoramata na horské túře, nebo další zážitky běhen sportovních nebo volnočasových aktivitách. Vzhůru za dobrodružstvím v dámských sportovních ponožkách VoXX. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 120 z 140 položek
Zobrazeno 1 – 120 z 140 položek

Katalog

Barva

Slevy

Štítky